Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

Papara

Papara Nedir?

Ödeme yönteminin para yatırma sürecinde başvurularının yapılabilmesi için özel olarak belirlenen yatırım ve çekim limitleri bulunuyor. Hesabınızı banka havalesiyle internetten – EFT yöntemiyle anlık ödeme işlemleriyle olduğu gibi yönetebilirsiniz. Aktif olarak kullanabileceğiniz 15 farklı bankada hesabı bulunan Papara ile yedi gün yirmi dört saat boyunca havale olanağına sahipsiniz.

Papara Para Yatırılır Mı?

ATM’den para yatırma işlemleri için Papara yönteminin kullanıma uygun olan anlaşmalı ATM sayısı 40.000’in üzerine çıktı. Müşterilerin dünyanın her yerinde istedikleri zaman para yükleme taleplerini, hangi para birimiyle veya hangi değerlerde olduğu fark etmeksizin ATM’ler üzerinde yapma olanakları bulunacaktır.

Ödeme limitlerinin komisyonlar için belirlenen genel durumu, çeşitli ödeme yöntemleri, özel uygulamalar kullanılarak hesabınıza para yükleme imkanını değerlendirmeniz mümkün oluyor. Çok yüksek sayıda yatırım fırsatı bulunduğu için, gittiğiniz ATM’nin bankasıyla herhangi bir anlaşmalı hesabınız bulunmasa dahi kartınızla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Güvenli Mi?

Papara ödeme yönteminin hızlı para yatırma, güvenli ödeme işlemleri için yeni sayfalarda değerlendirilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de Papara aracılığıyla özellikle başka birinin hesabından yükleme başvurularınız da onaylanacaktır. Kişisel bilgilerinizin paylaşılmamasını sağlayan bir ödeme yöntemi olarak yoğun ilgi gören seçenekle Türk Lirası para birimini kullanarak güvenli – hızlı yatırım yapabilirsiniz.

Papara Ödeme Hızı

Ödemelerin yatırımlar için ortalama 15 dakikada gerçekleşmesi sayesinde, havale veya ATM’den yatırım gibi çeşitli yöntemleri yedi gün yirmi dört saat kullanabilirsiniz. Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamaksızın, hesap bilgilerinizin güvende kalmasını sağlayarak ödemelerinizi yapmanız mümkün olacaktır. Herhangi bir şekilde açıklamaya şifre yazmamalı, sadece profilinize ne kadar yatıracağınızı belirtmek için hesabınıza hangi yöntemle ulaştığınıza bağlı olarak giriş gerçekleştirmelisiniz.

Hafta içi veya hafta sonu, belirli işlem saatlerinde para yüklemesinin yapılabileceğiyle ilgili bir açıklamaya yer verilmiyor. Türkiye’de bulunmasanız dahi izin verilen yatırım alt limitinin üzerindeki her tutarla hesabınıza para yatırma imkanına sahip olacaksınız.

Papara Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

ATM’den para yatırmak istediğiniz taktirde, Papara hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise para yükle sayfasında yer verilen ATM ödeme butonuna tıklayarak, bankamatikten yatırım gerçekleştireceğinizi belirtmeniz mümkün oluyor. IBAN numarasının ATM’nin kartsız işlemler menüsünde yazılması, daha sonra ise yüklenecek olan tutar belirlenerek ödemenin yapılması sağlanıyor. Kartsız işlemler menüsünden yapacağınız ödemeler ortalama 15 dakika içerisinde paranın hesabınıza geçmesiyle sonuçlanacaktır.

Banka havalesi yöntemiyle para yüklemek isteyen müşterilere bu yöntemle üç aşamada ödeme yapma fırsatı sunuluyor. Yatırımların Papara hesabınıza giriş yapıldıktan sonra, para yükleme bölümünde tüm hesap bilgileriyle yönetilmesi sağlanıyor. “Banka hesabım” butonuna tıklayarak para yükleme talebinizi hangi banka hesabına yönlendireceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Papara tarafından açıklanan IBAN numarasına, ne kadar yükleyeceğinizi belirleyerek yatırımınızı gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Bu süreçte “Açıklama” olarak belirtilen kısma mutlaka kendi hesabınızın numarasını yazmalısınız.

Yorum yapın