Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

Cashixir

Cashixir

Cashixir, internetten ödeme işlemlerinin güvenli bir alışveriş aracıyla gerçekleştirilmesini sağlayan bir ön ödemeli karttır. Hesap oluşturmanız, hesabınızla ilgili kişisel bilgileri doğru ve eksiksiz olarak vermeniz gerekiyor. Cashixir ile kredi kartlarında olduğu gibi bir ödeme süreci bulunduğu düşünülse dahi, sadece bakiyeniz bulunduğu taktirde alışveriş yapmanıza imkan tanınıyor.

Cashixir Para Yatırılır Mı?

Cashixir ön ödemeli kart, bir site bünyesinde profilinizin ve bakiyenizin bulunduğu durumlarda para yüklemenize imkan tanıyor. Ne kadar para yükleyeceğiniz ise, maksimum değeriyle bakiyenizin anlık tutarı kadar belirlenebiliyor.

Herhangi bir borç durumuyla karşılaşılmıyor veya geçmişte yaptığınız işlemler nedeniyle ekstra ödeme mağduriyetleri yaşamıyorsunuz. Tüm ödeme işlemlerinin Cashixir sayesinde, ön ödemeli kartlara izin verilen siteler bünyesinde “Güvenlik” değerlerine göre gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Kişisel bilgilerinizin her türlü detayını açık etmesi nedeniyle güvenli olmayan yöntemlere kıyasla Cashixir, çok daha kullanışlı ve gizliliğe dayalı karttır.

Cashixir Güvenli Mi?

Cashixir ön ödemeli kart, güvenli para yatırma işlemleri için siteden tüm talepleri anında onaylıyor. Kişisel bilgilerinizin firmalar veya kişilerle paylaşılmasını önlemek, çeşitli ödeme seçenekleriyle olduğu gibi her türlü işlemin yetkili mercilerden onaylı olarak gerçekleştirilmesini sağlamak mümkün oluyor. Mağduriyet yaşamamanız, güncel uygulamalardan anında yararlanmanız ve merak ettiğiniz durumlarda yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebileceğiniz destek hattına ulaşmanız sağlanıyor. Türkçe olarak her türlü durum için S.S.S. alanlarında açıklamalar yapılmış, ödemelerle ilgili bir problem yaşadığınızda anında bilgi alabileceğiniz pencereler oluşturulmuştur.

Cashixir Ödeme Hızı

Ödeme işlemlerinin hızlı gerçekleştirilmesi, alışverişin anında onaylanması için kodunuz da hesabınıza direkt olarak size ait bilgilerle tanımlanacaktır. Mail adresinize gönderilecek olan kodu, CVV numarasını ve son kullanma tarihi bilgilerini, ödemeleri güncel sayfada yapacak şekilde değerlendirmeniz mümkün oluyor. Ön ödemeli kartın kredi kartlarında olduğu gibi kullanım süreci “Anında” olarak belirlenmiştir.

Alışveriş talebinde bulunduğunuz anda işleminiz onaylanacak, belirlediğiniz tutardaki ödeme değerinin bakiyenizden tahsil edilmesi sağlanacaktır. Bulunduğunuz ülkede veya farklı ülkelerde bir alışveriş yapmanız da alınacak olan ürünün veya hizmetin işlem sürecini geciktirmiyor.

Cashixir Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

Alışveriş yapmak için mutlaka Cashixir kartınıza özel bir bakiye oluşturmuş olmanız gerekiyor. Belirlenen özel kurallar gereği, kart satın alırken sadece bir para birimi üzerinden değil, hangi birimi kullanıyorsanız onunla kart satış değerinin kur farkına göre kod alabilirsiniz. Sitelerdeki ödeme yöntemlerinin kullanılması için mutlaka bakiyenizi kontrol etmeli, alacağınız ürünlerin değerlerinin bakiyenizin altında olduğuna emin olmalısınız.

Hesabınızda mobil ödeme yöntemleri, banka havalesi gibi yöntemler aracılığıyla da çeşitli değerlerdeki kartları satın almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Ön ödemeli kart mantığıyla çalışan kartın fiziksel olarak temin edilebilmesi için “Canlı destek” hattına başvuruda bulunabilirsiniz. Online alışverişlerde fiziksel kartlarda bulunan bilgilerde olduğu gibi, işlemlerinizi 19 haneli kart numarası – son kullanma tarihi ve CVV numarası ile yapmanız mümkün oluyor.

Yorum yapın