Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

Jeton Kart

Jeton Kart

Ön ödemeli kart olarak değerlendirilen Jeton, müşterilerinin satın aldıkları bakiyeleri online ödeme platformlarında kullanmalarını sağlıyor. Güvenli, kullanışlı, kaliteli bir ödeme seçeneği olarak ilgi görmeye devam eden Jeton Kart satışları Türkiye’de de yapılıyor. Fiziksel bir karttan ziyade, kod olarak değerlendirebileceğiniz bakiyeyi isterseniz daha sonra canlı destek hattına ;başvurarak fiziksel kart haline de getirebilirsiniz.

Kredi kartlarında olduğu gibi ATM’lerden de ödemeleri yapabilir, ayrıca direkt olarak Euro kuruna bağlı olarak yatırdığınız tutar kadar bir bakiyeye sahip olabilirsiniz. Kur çevrimi yapılırken, aracı kuruluşlarda bir miktar komisyonla karşılaşılma durumu söz konusu oluyor. Resmi sayfadan da istediğiniz her zaman için kart talep edebilir, farklı değerlerdeki kartları ;herhangi bir problemle karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Jeton Kart Güvenli Mi?

3 farklı bilgiyle kullanıma sunulan kodun herhangi bir alışverişte kullanılması durumunda, güvenlik veya gizlilik sorunları yaşamadan yerel veya uluslararası işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde bilgi verilecektir. Bakiyenizin aynı kod için geriye ne kadar tutarı kaldığı da aslında toplamda aynı kodla kaç TL – Euro değerinde alışveriş yapabileceğinizi gösteriyor. Jeton kart için müşterilerin güvenlik veya gizlilik ile ilgili hiçbir sorun yaşamaması, adres – telefon numarası – mail adresi gibi bilgilerinin paylaşılmaması sağlanıyor. Online alışverişleri sadece, adınıza tanımlanan kod – CVV numarası ve son kullanma tarihi bilgileri üzerinden yapabiliyorsunuz.

Jeton Kart Ödeme Hızı

Stok durumlarının dikkate alınması, ödeme işlemlerinin Jeton kart satışı yapan kurumlarda sadece “Stokta var” ibaresi olan çeşitleri üzerinde yönetilmesi gereklidir. Site kurallarına ve şartlarına bağlı olarak gerekli hesap bilgilerinizi tanımladığınız taktirde, herhangi bir içerik problemi yaşamadan farklı limitlerden yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizin ortalama 1 dakikada sonuçlanması sağlandığı gibi, hesabınıza tanımlanan ve mail adresinize gönderilecek olan kod da bu süre zarfında tarafınıza iletilmiş olacaktır.

Jeton Kart Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

Güvenlik veya ödeme faaliyetleriyle ilgili sorun oluşturmayan yöntemler arasında Jeton da uzun süredir yerini koruyor. Müşterilerin hızlı para yatırma başvurularını direkt olarak resmi kurum bünyesinde, Cepbank ve Banka havalesi gibi çeşitli yöntemler üzerinden yapma imkanı bulunuyor. Şirketin mobil cihazlardan veya; bilgisayardan ödeme kabul ederken, minimum kart değeri ve üzerindeki başvuruları yapmanız gerekiyor.

En düşük kod / kart 60 Türk Lirası tutarıyla satılıyorsa, bu durumda 50 TL yüklemeniz gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hesabınıza Türk Lirası para birimiyle veya Dolar ile yatırım yaparken, yüklediğiniz tutarla ilgili bir kesinti yapılmayacaktır. Bakiyeniz 400 Türk Lirası ise, yeni ödemeyi yaparken kodu kullanmak istediğiniz alışverişlerle, ödeme tutarı toplam bakiyeden çıkarılarak geri kalan bakiye belirtilir. Kalan tutarı da sonuna kadar kullanma ;imkanına sahip olacaksınız. Kredi kartları, banka kartları üzerinden dahi doğrudan ;Jeton kart satın al butonuna tıklayarak, 10 – 20 – 35 – 30 – 40 – 50- 100 – 150 – 200 gibi farklı değerlerde kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın