Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

Neropay

Neropay

Neropay elektronik cüzdan yöntemi, online alışverişler için oluşturulan bir seçenektir. Kendi adınıza, sizden istenen bilgiler üzerine oluşturacağınız hesabınızı para yatırma ve para çekme işlemleriyle farklı bakiye tutarlarında yönetmeniz sağlanıyor. Kredi ve banka kartları, kripto paralar veya banka transferleri aracılığıyla yedi gün yirmi dört saat boyunca hem hesabınızın bakiyesini oluşturabilir hem de çeşitli ödeme başvurularında bulunabilirsiniz.

Alışveriş yapmak için uygun yöntemlerden bir tanesi olan Neropay ile yerel bir kurumdan veya uluslararası hizmetlerden anında faydalanma imkanına sahip olursunuz. Türk Lirası para birimine kur dönüştürme imkanı sunulan yöntemin Dolar veya Euro birimleri üzerinden de kur değerlerine bağlı olarak ödemelerinin yapılması mümkün oluyor.

Neropay Nedir?

Online alışverişlerde veya hesap yönetimiyle ilgili bilgi edinmek istediğinizde, canlı destek hattına Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında saat 08:30 ile 00:00 arasında ulaşabilirsiniz. Neropay ödeme seçeneğini kullanarak yapacağınız para yatırma işlemleri ve para çekme işlemleri, farklı kurumlar ve üçüncü şahıslar tarafından incelenemez. Aynı şekilde, üçüncü parti yazılımlarla kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesi gibi bir durumla karşılaşılmaksızın, elektronik cüzdan hesabınızla her türlü alışverişi yapmanız mümkün oluyor.

Para alma ve para gönderme yöntemi olarak kullanılan, her türlü ödeme faaliyetinin güvenli – kolay – hızlı yapılmasını sağlayan hizmet politikası bulunuyor. Ödemelerin genel durumuyla ilgili herhangi bir problemle karşılaşmaksızın çeşitli uygulamalardan yararlanma imkanına sahip olacaksınız.

  • Etkinleştirme ücreti yok

  • Yıllık muhafaza ücreti bulunmuyor

  • Hesap yükseltme ücreti yok

  • Banka havalesiyle yatırımlar ücretsiz

  • Banka kartları, kredi kartları, ön ödemeli katlarla para yatırma ücretsiz

Neropay Para Yatırılır Mı?

Online cüzdan seçeneğinin tercih edilmesi durumunda, yapılacak olan bazı özel işlemler için ücret ödenmesi talep edilebiliyor. Hesabınıza en az 10 Euro değerinde para yüklemesi yapmanız mümkün olan yöntemle, aşağıdaki gibi bazı işlemler için ekstra ücret ödeyerek hesabınızı yönetebilirsiniz. Müşterilerin “Ekstralar” olarak tanımlanan aşağıdakilere benzer yöntemler için ödeme yapması gerekebiliyor;

  • Hesaptan hesaba gönderici ödemeli transferlerin ücreti 1 Euro

  • SEPA dışındaki ödeme işlemleri için 1000 Euro’dan daha düşük değerlerde 1 Euro ücret ödeniyor.

  • SEPA dışına 1001 Euro üzerindeki ödemelerin ücreti 3,5 Euro

  • Geri ödeme işlemlerinde yapılan başvuru başına 25 Euro

  • Üçüncü şahıslara detaylı olarak işlem bilgilerinin gönderilmesinin ücreti 70 Euro

Neropay Güvenli Mi?

Para yatırma işlemlerinin ve para çekme seçeneklerinin aynı güvenlik politikalarına sahip olması sayesinde, hesabınızla ilgili bilgileri paylaşmanız gerekmiyor Her zaman için avantajlı uygulamaları değerlendirebilir, özel olanaklarla çeşitli uygulamalardan Neropay ödeme seçeneğiyle yararlanabilirsiniz.

Neropay Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

Neropay ödeme yöntemini kullanarak hesabınıza para yüklemek istediğiniz taktirde, çeşitli yatırım yöntemlerini farklı alt limitlerin üzerinde yönetme imkanına sahip olacaksınız. Özellikle de banka havalesi, Cepbank mobil bankacılık yöntemi, ön ödemeli kartlar, online cüzdanlar ve kredi kartlarıyla profilinize yükleme yapabiliyorsunuz.

Yorum yapın