Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
100 TL CEVRIMSIZ BONUS
İNCELE SİTEYE GİT

Bitcoin

Bitcoin

Bitcoin ödeme yöntemiyle bankalara bağlı kalmadan, aracı olmaksızın ödeme işlemlerinin Dolar kuruna göre yapılması sağlanıyor. Hangi para birimini kullandığınız fark etmeksizin, hızlı para yatırma ve çekme işlemlerinin yeni limitlerle yönetebiliyorsunuz.

Türkiye’de de sıkça kullanılan Bitcoin ödeme yöntemiyle online alışverişlerin özellikle kripto paralara izin verilen sayfalarda alışveriş talepleri anında onaylanıyor. Bankaların hizmet saatlerinde bulunma zorunluluğuyla karşılaşılmayacağı gibi, uluslararası para aktarım işlemleri de farklı alt ve üst limitlerle gerçekleştirilebiliyor.

Bitcoin Para Yatırılır Mı?

Kripto para birimleri, Dünya genelinde artık hızlıca kullanılabilen ve gerçek değerleri bulunan birimler haline geldi. Bu nedenle özellikle ödemelerin yapılması için, nakit paralar veya kartla ödeme işlemlerinde olduğu gibi, kripto paralarla da alışverişler ve yatırımlar yapabiliyorsunuz.

Bitcoin Güvenli Mi?

Bitcoin ödeme seçeneğinin sitede hızlı ödeme işlemleri için kullanıma uygun olması, hesap sahiplerinin internetle bağlantısız hesaplarda paralarını her zaman korumalarını sağlıyor. Güvenlik problemi yaşamamak için bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmamalı, ulaşılabilecek klasörler veya belgeler üzerine not almamalısınız. Hesabınıza mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan giriş yapmanızı sağlayacak cüzdan uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Bitcoin Ödeme Hızı

Ödemelerin yapılması için, hesabınıza yükleyeceğiniz BTC tutarını direkt olarak siteler üzerinden ortalama 2 dakika içerisinde talepte bulunmanız mümkün oluyor. Bu süreçte hesaba yapılacak olan yatırım veya hesaptan para çekme işlemleri için gerekli olan tutarı, hesapla ilgili istenen kodu girmeniz gerekecektir. Şirketlerin gizlilik ve güvenlik politikaları gereği, herhangi bir bilginizin üçüncü şahıslar tarafından kullanılması mümkün olmayacaktır.

Ödemelerin ertesi güne kalmaksızın, yatırım veya çekim talebinde bulunulduğu anda sonuçlandırılması sağlanıyor. Euro, Dolar veya Türk Lirası fark etmeksizin, kur farklarına göre Bitcoin ödeme yöntemiyle anında kur çevrimi yapılır ve emirler anında onaylanır.

Bitcoin Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

Türkiye’de kripto paraların her alışveriş için kullanılması mümkün olmamasına rağmen, hesabınıza para yatırdığınız taktirde çeşitli alışverişlerde her türlü faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Dolar, Euro, Pound, Türk Lirası da dahil olmak üzere, Dünya genelinde alım – satım işlemleriyle ilgili bir sorun yaşamamanız sağlanır. Bahis siteleri, online alışveriş siteleri aracılığıyla yedi gün yirmi dört saat boyunca ödemelerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

  • Kredi Kartları

  • BTC Satışı Yapan Siteler

  • Banka havalesi

  • Ön Ödemeli Kartlar

  • Online Cüzdan Yöntemleri

Telefondan veya tabletten de kripto para birimleriyle hesabınızı yönetebilir, sitelerin bünyesinde her türlü uygulamayı alışveriş için değerlendirebilirsiniz. Bitcoin para yatırma işlemlerine ek olarak, bakiyenizin bulunduğu sitelerde çeşitli para çekme yöntemleriyle de çekim talebinde bulunulabiliyor.

Kripto para birimlerinin her biri, kullanım problemiyle karşılaşılmadan 0,0001 gibi farklı alt limitlerle müşteriler içi duyuruluyor. Bitcoin cüzdan hesabına yapacağınız para yükleme işlemleri için, yukarıda yer alan tüm yöntemlerle ödeme başvurusunda bulunabilirsiniz. BTC satışı yapılan sitelerde belirtilen anlık fiyatlar üzerinden Dolar’a endeksli olan çeşitli tutarlarla yatırım talepleriniz kabul edilecektir.

Yorum yapın